DARMOWY WEBINAR

Architektura na maturze – jak czytać plany i opisywać bryły

25.11.2018 (niedziela) godz. 19:00

Zapisz się i opanuj umiejętność skutecznej analizy architektury.

Po zapisie otrzymasz prezent: pełną listę obiektów architektonicznych, których znajomość jest obowiązkowa do matury.

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Webinar rozpocznie się za:

dni
godzin
minut
sekund

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze?

Nazywam się Ewelina Chwiejda i jestem historykiem sztuki - z wykształcenia i z pasji.

Ukończyłam studia w Instytucie Historii Sztuki UW oraz w paryskiej EHESS.

Jestem dyplomowanym historykiem sztuki, specjalistką w zakresie sztuki nowoczesnej i współczesnej. Licencjat otrzymałam na Uniwersytecie Warszawskim, a studia magisterskie ukończyłam w paryskiej EHESS. Obecnie nadal mieszkam w Paryżu, gdzie pracuję nad doktoratem z historii sztuki i kultury wizualnej.

Od 9 lat uczę historii sztuki i przygotowuję maturzystów

Posiadam ponad dziewięcioletnie doświadczenie w przygotowywaniu maturzystów do egzaminu z historii sztuki (przeczytaj opinie poniżej). Prowadziłam również zajęcia grupowe ze studentami na szczeblu akademickim. Uczenie historii sztuki innych to moja pasja!

Prowadzę stronę i grupę wspierającą maturzystów w nauce historii sztuki

Strona Matura-z-historii-sztuki.pl istnieje od ponad 6 lat. Regularnie zamieszczam na niej informacje i rady, jak skutecznie przygotować się do egzaminu z historii sztuki, zwłaszcza przy samodzielnej nauce. Od pewnego czasu prowadzę też grupę motywacyjno-informacyjną dla maturzystów na Facebooku.

W drugiej klasie liceum postanowiłam, że chcę studiować architekturę, dlatego zdecydowałam się zdawać historię sztuki na maturze, mimo że wcześniej nie miałam z nią zbyt wiele do czynienia. Zależało mi nie tylko na dobrym korepetytorze, ale też na możliwości odbywania zajęć przez internet. Dzięki Ewelinie nauka była naprawdę przyjemna i łatwa, bo to osoba z pasją, potrafiąca mówić w sposób interesujący nawet o epokach i rzeczach, które początkowo nie wydawały mi się ciekawe. Tłumaczy w sposób prosty i ułatwiający zapamiętywanie. Bez jej pomocy mój wynik maturalny byłby na pewno dużo gorszy. Od roku jestem studentką mojej wymarzonej architektury i mogę powiedzieć, że w dużej mierze to zasługa mojej korepetytorki!
Maja
Warszawa
Zawsze interesowałam się sztuką, ale jeszcze rok temu nie sądziłam, że pochłonie mnie ona w takim stopniu. Gdy w ostatniej klasie liceum zdecydowałam się na zdawanie historii sztuki na maturze, miałam świadomość, że czeka mnie masa nauki. Niestety nie wiedziałam od czego zacząć oraz jakim sposobem się efektywnie uczyć. Na pomoc przyszła Ewelina! Dzięki korepetycjom, wiedzę przyswajałam z łatwością, przyjemnością i pasją. Na każde zajęcia czekałam z niecierpliwością i zaciekawieniem z powodu jej nieszablonowego podejścia do przekazywania wiedzy. W skrócie, nie było nudno 🙂 Prezentacje były starannie dopracowane pod względem naukowym i estetycznym. Dzięki zajęciom udało mi się zdać maturę na 92% oraz zostać studentką pierwszego roku Instytutu Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim! 🙂
Julia
Katowice

Znasz kogoś komu ten webinar może pomóc przygotować się do matury?

Wyślij mu link do tej strony.

PS: Jeśli nie możesz być na żywo, a zapiszesz się jako uczestnik, po spotkaniu będziesz mógł obejrzeć jego powtórkę. Wiedz jednak, że dla tych, którzy będą live przewidziana jest bardzo pożyteczna niespodzianka.

Do zobaczenia na webinarze!

© 2018 Matura-z-historii-sztuki.pl