Warsztaty online

Analiza dzieła sztuki od A do Z

III edycja – matura 2023

Przygotuj się do matury z historii sztuki pod okiem specjalistki!

Nauczę Cię łatwo i poprawnie analizować dzieła sztuki z różnych epok oraz pisać wysokopunktowane wypracowania.

Analiza dzieła sztuki od A do Z – warsztaty online (III edycja)

Poziom zaawansowania:Wszystkie poziomy
Długość warsztatów: 9h

Warsztaty online przygotowujące do matury z historii sztuki na poziomie rozszerzonym. 6 lekcji na żywo z historyczką sztuki nastawionych na rozwój praktycznych umiejętności maturalnych tj. analiza dzieła sztuki i pisanie wypracowania.

Dla kogo są warsztaty?

 • To warsztaty dla wszystkich uczniów i maturzystów podchodzących do egzaminu z historii sztuki, którzy uczą się do niego samodzielnie i potrzebują profesjonalnej pomocy w nauce i ćwiczeniu umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania matury tj. analiza dzieła sztuki, pisanie wypracowań a także konstruowanie logicznych wniosków dotyczących stylu i formy dzieła. lub po prostu szukają sprawdzonych materiałów edukacyjnych. To również doskonałe rozwiązanie dla uczestników Olimpiady Artystycznej oraz studentów przygotowujących się do egzaminów z historii sztuki w zakresie ogólnym.

Czego się nauczę?

 • analizować dzieła sztuki na każdym poziomie - forma, ikonografia, treść
 • wykonać opis dzieła w kontekście jego stylu / epoki
 • dostrzegać i wskazywać logiczne związki między okresem powstania dzieła a jego formą
 • konstruować dłuższą wypowiedź pisemną z zakresu historii sztuki
 • rozplanować i napisać wysoko punktowane wypracowanie maturalne z historii sztuki

Course Curriculum

Webinar wprowadzający
Webinar wprowadzający do analizy dzieła sztuki na wszystkich poziomach (analiza ikonograficzna, formalna i interpretacja).

 • Analiza dzieła sztuki od A do Z – wszystko, co trzeba wiedzieć
  01:11:11

Analiza dzieła sztuki od A do Z – warsztaty grupowe

Wszystkie informacje na temat organizacji warsztatów, ich zakresu i materiałów dodatkowych znajdziesz na tej stronie – kliknij tutaj.

* W razie potrzeby otrzymania faktury VAT na firmę proszę pamiętać, że ze względu na lokalizację mojej działalności gospodarczej wymagane jest posiadanie tzw. NIPu międzynarodowego. Jeżeli nie dysponujesz tego rodzaju numerem nie ma możliwości wystawienia faktury na firmę a jedynie na osobę prywatną. Po więcej informacji na ten temat odsyłam do zakładki „Najczęściej zadawane pytania” na stronie kursu lub zapraszam do kontaktu mailowego. W takiej sytuacji proszę nie dokonywać zakupu przed upewnieniem się, że numer NIP jest odpowiedni. 

598,00 
598,00 

Zapisz się teraz! Zaczynamy już 21 listopada.

W ramach warsztatów otrzymasz:

 • 6 lekcji online na żywo (ok. 1.5 godz. zegarowej)
 • dwuletni dostęp do nagrań lekcji na platformie kursowej
 • 6 prezentacji z lekcji do pobrania (PDF) 
 • 5 analiz dzieła do wykonania + sprawdzenie i wskazówki (POMOC INDYWIDUALNA)
 • 1 wypracowanie do napisania + ocena wg kryteriów CKE i wskazówki (POMOC INDYWIDUALNA)
 • schemat, plan i checklista wypracowania z historii sztuki
 • GRATIS: nagranie webinaru „Analiza dzieła sztuki od A do Z – wszystko, co trzeba wiedzieć” o wartości 45 zł (DOSTĘP NATYCHMIASTOWY)

Wymagania

 • Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Nie musisz posiadać wiedzy z historii sztuki, aby wziąć w nich udział. Pamiętaj jednak, że to nie jest pełny kurs historii sztuki a warsztaty nakierowane na rozwój umiejętności praktycznych.

*Uruchomienie warsztatów jest warunkowane zgłoszeniem się minimalnej liczby uczestników, którzy dokonali opłaty za zajęcia (min. 9 osób). Uczestnicy są informowani o uruchomieniu bądź nieuruchomieniu warsztatów co najmniej 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia zajęć. W razie nieuruchomienia warsztatów organizator zobowiązuje się do zwrócenia opłaty za zajęcia w ciągu 3 dni za pomocą systemu płatności, którego użyto przy zakupie.

.

© 2022 Matura-z-historii-sztuki.pl