Warsztaty online

OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

przygotowanie do eliminacji szkolnych (I stopnia)

Przygotuj się do Olimpiady Artystycznej pod okiem specjalistki!

Pomogę ci wybrać temat własny i opracować konspekt oraz nauczę analizować dzieła i pisać wysokopunktowane wypracowanie olimpijskie. 

Olimpiada Artystyczna – warsztaty online

Poziom zaawansowania:Średnio zaawansowane
Długość warsztatów: 4h 30m

Warsztaty online przygotowujące do Olimpiady Artystycznej (eliminacje szkolne – I stopnia). 3 spotkania-wykłady grupowe na żywo z doświadczoną historyczką sztuki nastawione na rozwój praktycznych umiejętności olimpijskich tj. opracowanie tematu własnego (konspekt i bibliografia) oraz analiza dzieła sztuki w formie wypracowania.

Dla kogo są warsztaty?

 • Warsztaty są skierowane do wszystkich uczniów chcących wziąć udział w Olimpiadzie Artystycznej, którzy przygotowują się do konkursu samodzielnie i potrzebują profesjonalnej pomocy w określeniu tematu własnego, opracowaniu konspektu i bibliografii oraz nauce pisania analiz i wypracowań olimpijskich. To również doskonałe rozwiązanie dla studentów piszących prace zaliczeniowe w dziedzinie historii sztuki i kultury wizualnej.

What I will learn?

 • wybrać i odpowiednio określić temat własny
 • przygotować poprawny konspekt tematu własnego i bibliografię
 • wykonać opis i analizę dzieła w kontekście epoki / twórczości artysty w formie wypracowania
 • pisać wysoko punktowane wypracowanie olimpijskie

Course Curriculum

Webinar wprowadzający

 • Jak skutecznie uczyć się historii sztuki do matury i Olimpiady Artystycznej
  00:00

Olimpiada Artystyczna – warsztaty grupowe

Wszystkie informacje na temat organizacji warsztatów, ich zakresu i materiałów dodatkowych znajdziesz na tej stronie – kliknij tutaj.

* W razie potrzeby otrzymania faktury VAT na firmę proszę pamiętać, że ze względu na lokalizację mojej działalności gospodarczej wymagane jest posiadanie tzw. NIPu międzynarodowego. Jeżeli nie dysponujesz tego rodzaju numerem nie ma możliwości wystawienia faktury na firmę a jedynie na osobę prywatną. Po więcej informacji na ten temat odsyłam do zakładki „Najczęściej zadawane pytania” na stronie kursu lub zapraszam do kontaktu mailowego. W takiej sytuacji proszę nie dokonywać zakupu przed upewnieniem się, że numer NIP jest odpowiedni. 

UWAGA: Jeśli zależy Ci na mojej pomocy indywidualnej w zakresie opracowania konspektu i nauki pisania wypracowań olimpijskich wybierz pakiet PLUS (liczba miejsc ograniczona).

Free
Free
Free access this course

Zapisz się teraz! Zaczynamy już 23 września.

W ramach warsztatów otrzymasz:

 • 3 spotkania online na żywo (każde ok. 1.5 godz. zegarowej)
 • dwuletni dostęp do nagrań ze spotkań na zamkniętej platformie
 • 3 prezentacje do pobrania (PDF) 
 • gotowe modele konspektu i bibliografii + schemat i checklista wypracowania olimpijskiego
 • GRATIS: nagranie webinaru „Jak skutecznie uczyć się historii sztuki do matury i Olimpiady Artystycznej” o wartości 35 zł

Wymagania

 • Aby wyciągnąć z warsztatów jak najwięcej uczestnik powinien mieć już pewną wiedzę na temat historii sztuki: orientować się w cechach formalnych epok, kontekście powstania dzieł sztuki i stylu kluczowych artystów, aby w czasie warsztatów móc skupić się na temacie własnym oraz na ćwiczeniu wypracowań (tak jak pisałam wyżej, na warsztatach nie będziemy przerabiać historii sztuki epoka po epoce).

Te warsztaty przygotowują do pierwszego etapu Olimpiady Artystycznej (eliminacje szkolne). Osoby, które przejdą do etapu okręgowego i zechcą kontynuować przygotowania pod moim okiem mają zagwarantowane miejsce na warsztatach do eliminacji II stopnia.

.

© 2021 Matura-z-historii-sztuki.pl