INTENSYWNY WAKACYJNY KURS ONLINE

HISTORIA SZTUKI W PIGUŁCE

Czy jedno z Twoich wakacyjnych postanowień to nauka historii sztuki?

A gdyby tak, zamiast uczyć się po omacku, zintensyfikować działania i w tydzień ogarnąć to, co naprawdę ważne?

 

Już tłumaczę, o co chodzi. Znasz pewnie ideę intensywnych wakacyjnych kursów językowych typu „angielski w tydzień”, które skupiają się na maksymalnie produktywnej nauce w czasie kilkudniowych zajęć z nauczycielem. Taki system jest dobry, ponieważ wiedza płynie do ucznia szerokim strumieniem – można dobrze zanurzyć się w temacie – a jednocześnie jego postępy są kontrolowane i widoczne na bieżąco.

 

Dokładnie to samo chcę Ci zaproponować w te wakacje – kilkudniowy intensywny kurs przygotowujący do matury z historii sztuki.

 

Przewiduję około 18-20 godzin zegarowych zajęć (po 3 lub 4 dziennie) w niewielkiej grupie osób (min. 4 – max. 9/10) w czasie, których skupimy się na wszystkim, co musisz wiedzieć, aby dobrze zdać maturę z tego przedmiotu.

Chronologia historii sztuki, kontekst historyczny i cechy stylowe epok artystycznych, najważniejsze obiekty oraz ich analiza, terminologia, struktura wypracowania i pisanie w praktyce – to wszystko pozwoli Ci, po tygodniu nauki, wiedzieć „z czym to się je” i pracować przez resztę czasu samodzielnie w najlepszy możliwy sposób. Inaczej mówiąc, osobiście przeprowadzę Cię przez to, co najtrudniejsze i najbardziej techniczne w historii sztuki a Tobie pozostanie sukcesywne zapamiętywanie dzieł i spokojne ćwiczenie umiejętności nabytych w czasie kursu, aby na maturze odpowiedzi i opisy same płynęły Ci spod ręki.

 

Kurs jest planowany na drugą połowę sierpnia i tylko w wersji online – lekcje prowadzone przeze mnie na żywo przez Skype (nieważne czy jesteś akurat w Warszawie, Kazimierzu Dolnym czy na Majorce ;)). Uprzedzam od razu, że chodzi o kurs płatny, z niewielką ilością miejsc i naprawdę bardzo intensywny – musisz być dyspozycyjny w danym terminie i maksymalnie skupiony w czasie zajęć, aby wynieść z nich jak najwięcej.

Jest to doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na całoroczne korepetycje a potrzebują wsparcia nauczyciela, ponieważ uczestnicy tego kursu będą mogli liczyć na moją pomoc również po jego zakończeniu.

 

Oczywiście, aby zająć się jego organizacją muszę wiedzieć czy taka forma nauki w ogóle Cię interesuje. Jeśli tak zostaw proszę swój adres mail w polu poniżej. Gdybyś dodatkowo miał(a) chwilę, aby odpowiedzieć na kilka krótkich pytań w ankiecie pod formularzem, możesz w ten sposób pomóc mi lepiej dopasować kurs do Twoich oczekiwań.

 

 
Masz 3 dodatkowe minuty? Uzupełnij ankietę dotyczącą kursu. Z góry dziękuję!
 
Znasz kogoś, komu ten kurs również może pomóc przygotować się do matury? Pokaż mu tę stronę.