Nagranie webinaru jest już niedostępne.

Spóźniła_eś się, ale nic straconego.

Może zainteresuje Cię zestaw webinarów maturalnych, w którym omawiam m.in. różne aspekty analizy dzieła i pisania wypracowań.

matura historia sztuki wypracowanie

Jeśli szukasz dobrych materiałów przekrojowych, które pomogą Ci przygotować się do matury z historii sztuki polecam:

Vademecum „Matura z historii sztuki”

Materiały w formie przekrojowego repetytorium maturalnego, z którego skorzystało już wielu zadowolonych maturzystów! Vademecum jest dostępne w 3 pakietach (do całkowicie samodzielnej nauki lub z moją indywidualną pomocą).

 • 50 prezentacji w formacie PowerPoint i PDF (od prehistorii do współczesności)
 • 30 arkuszy testowych z odpowiedziami
 • mapy myśli w dużej rozdzielczości 

W pakiecie PREMIUM i EXTRA również:

 • 2 tematy wypracowań + sprawdzenie i ich ocena według kryteriów maturalnych + rady dotyczące konstruowania wypowiedzi pisemnej
 • 1-godzinna konsultacja przez Skype 
 • nagrania 2 webinarów gratis

Zestaw: Kurs „Historia sztuki w pigułce” + Vademecum

Ten pakiet składa się z całego kursu „Historia sztuki w pigułce” i z Vademecum „Matura z historii sztuki”. Wybierając go oszczędzasz 100 zł na cenie poszczególnych części kursu, 60 zł na cenie Vademecum i dostajesz gratisy o wartości kolejnych 90 zł.

 • 21 lekcji wideo z chronologicznym omówieniem sztuk plastycznych i architektury
 • 21 kompleksowych prezentacji zawierających całość omówionego materiału
 • 21 arkuszy z testami do uzupełnienia + odpowiedzi (łącznie 147 zadań do rozwiązania) 
 • pomoce naukowe w formie PDF (tabela analityczna wszystkich epok i kierunków, mapy myśli itp.)
 • grupa wsparcia na Facebooku
 • udział w spotkaniu na żywo dla uczestników kursu
 • BONUS: nagrania 2 webinarów (nt. chronologii historii sztuki i architektury)

+ Vademecum „Matura z historii sztuki” w wersji PODSTAWOWEJ:

Opinie osób, które uczyły się do matury z moim kursem online i/lub Vademecum:

Uwielbiam ten kurs! Zanim go kupiłam nie byłam pewna, czy dam radę skupić się na lekcji, która jest w formie wideo, ale pani Ewelina tłumaczy w sposób bardzo naturalny i prosty. Widać, że cały czas ma na uwadze to, że mówi do osób początkujących, które nie znają historii sztuki. Najbardziej podoba mi się tłumaczenie nowych pojęć, bo jak czytam definicje to nic nie zapamiętuję a dzięki kursowi stało się to znacznie łatwiejsze. Po przerobieniu pierwszych trzech lekcji już umiałam zrobić niezły opis dzieła, nawet bez większych powtórek. Nie myślałam, że z samego słuchania można się tyle nauczyć. 🙂 Świetne jest też to, że można takie nagranie zatrzymać i wrócić do niego w każdej chwili. Bardzo polecam! Następnym razem nie zawahałabym się kupić kursu w takiej formie.
Ada
maturzystka 2021
Dziękuję za kurs przekrojowy, bardzo mi pomógł, ponieważ musiałam przygotowywać się do matury całkiem sama. Mimo tego, że XX wiek przerobiłam trochę na ostatnią chwilę i mało szczegółowo udało mi się zdobyć prawie 80%. Dla mnie to duży sukces! Czytałam wpisy na pani blogu, oglądałam jakieś filmiki w internecie, ale muszę przyznać, że nic mi tak nie pomogło jak ten kurs.
Ola
maturzystka 2022
Bardzo dziękuję za kurs wideo! Dzięki niemu udało mi się zdobyć 83% na maturze a uczyłam się całkowicie samodzielnie. Szczerze mówiąc nawet nie myślałam, że to możliwe i to w niecały rok przygotowań. Korzystałam z zestawu kurs + Vademecum, co okazało się wyborem idealnym, bo Vademecum ułatwiło mi szybkie powtórki. Jednak najbardziej jestem zadowolona z zakupu kursu, bo to była świetna inwestycja i nawet teraz, już po maturze, lubię wracać do tych nagrań.
Ania
maturzystka 2020
Chciałam podziękować za bycie moim wybawieniem do nauki historii sztuki, mimo że uczyłam się jej w ekspresowym tempie (chyba 4 miesiące haha) to bardzo mi się przydały oba kursy, z analizy i główny „Historia sztuki w pigułce”. Od początku był to tylko mój dodatkowy przedmiot, ale jestem z siebie zadowolona, zwłaszcza, że dzięki Tobie nauczyłam się dobrze opisywać dzieła, co bardzo się przydało na tegorocznej maturze. Bardzo miło się Ciebie słucha, przez co lekcje kursu idą bardzo płynnie i aż chce się uczyć dalej! Bez twoich materiałów bym sobie nie poradziła i jeśli będę miała możliwość polecenia przyszłym maturzystom, to z wielką chęcią to zrobię.
Julia
maturzystka 2021
Dzień dobry! Zacznę od razu od najważniejszego: Pani kurs wideo to jest cudo! 😍 Nie wiem jak Pani to zrobiła, ale wciągnęłam się w naukę bardziej niż myślałam. Na początku roku szkolnego tata kupił go dla mnie, bo wiedział, że historia sztuki może mi pomóc w rekrutacji na architekturę. Ja miałam bardziej podejście „można spróbować”, ale jak zaczęłam go przerabiać to mnie naprawdę wciągnęło. 😄 Bardzo dobrze słuchało mi się jak Pani tłumaczyła. Miałam różne kryzysy związane z ilością rzeczy do zapamiętania, ale Pani pozytywna energia mnie motywowała, żeby się nie poddawać. Czasem np. słuchałam sobie fragmentów bez notowania. Po prostu, żeby mi te informacje wpadały do głowy. Testy z kursu też były pomocne. I efekt to.. zdobyłam 92% na maturze! 😍 Jestem z siebie dumna i Pani wdzięczna za zrobienie tego kursu! Super było się uczyć historii sztuki w ten sposób. Dziękuję!
Julia
maturzystka 2022
Muszę przyznać, że 93% z historii sztuki zaskoczyło nawet mnie. 😄 Po przerobieniu kursu i Vademecum czułem się przygotowany, ale na aż tak wysoki wynik nie liczyłem. Ogromne dzięki!
Janek
maturzysta 2021

© 2022 Matura-z-historii-sztuki.pl