BEZPŁATNY WEBINAR

Matura z historii sztuki w 5 miesięcy

Zacznij teraz – ucz się szybko i skutecznie!

6.12 (wtorek) godz. 19:30

Zastanawiasz się nad zdawaniem matury z historii sztuki, ale zostało mało czasu a Ty nie wiesz, czy w ogóle ma to sens? A może decyzja już podjęta, ale wciąż jesteś na początku nauki i boisz się, że nie zdążysz?

 

Spokojnie, to da się ogarnąć! Zapisz się na webinar, na którym opowiem Ci, jak opanować materiał z historii sztuki szybko i skutecznie, nawet jeśli zaczynasz od zera.

ZAPISY ZAKOŃCZONE

%
osób zdających historię sztuki zaczyna naukę 8-5 miesięcy przed maturą
%
maturzystów uczy się historii sztuki samodzielnie
%!
to średni wynik na maturze osób, które przygotowywały się z moimi materiałami

Tak wynika z ankiet, które przeprowadzałam w ostatnich latach wśród osób korzystających z moich materiałów.

Jeśli więc wybierasz historię sztuki spontanicznie i przygotowujesz się do niej na własną rękę nie jesteś sam(a). Ba, jesteś w doborowym (i elitarnym) towarzystwie osób, które nie boją się skoczyć na głęboką wodę. A ja chętnie pomogę Ci osiągnąć ten cel!

Przecież przygotowanie się do matury w 5 miesięcy to szaleństwo!

Tak, ale da się… jeśli w tym szaleństwie jest metoda. 🙂 I właśnie o jedynej sensownej i najbardziej skuteczniej metodzie opowiem w szczegółach na webinarze. Nie może Cię na nim zabraknąć!

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze?

Przygotowanie się do matury od zera w kilka miesięcy wymaga podejścia strategicznego. Uczenie się tym samym sposobem, co osoby, które zaczęły wcześniej nie przyniesie wystarczająco dobrych efektów.

Ten webinar pomoże Ci dopasować strategię i techniki nauki do Twoich obecnych warunków i możliwości.

Nazywam się Ewelina Chwiejda i jestem historyczką sztuki – z wykształcenia i z pasji.

Ukończyłam studia w Instytucie Historii Sztuki UW oraz doktorat na paryskiej EHESS.

Jestem dyplomowaną historyczką sztuki, doktorem nauk humanistycznych i specjalistką w zakresie sztuki współczesnej oraz kultury wizualnej. Licencjat ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim a tytuły magistra i doktora na paryskiej EHESS. Obecnie nadal mieszkam w Paryżu, gdzie pracuję naukowo.

Od ponad 13 lat uczę historii sztuki i przygotowuję maturzystów.

Posiadam ponad dwunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu maturzystów do egzaminu z historii sztuki i do Olimpiady Artystycznej (przeczytaj opinie poniżej). Prowadziłam również zajęcia grupowe ze studentami na szczeblu akademickim. Uczenie historii sztuki innych to moja pasja!

Prowadzę stronę i grupę wspierającą maturzystów w nauce historii sztuki

Strona Matura-z-historii-sztuki.pl istnieje od ponad 10 lat. Regularnie zamieszczam na niej informacje i rady, jak skutecznie przygotować się do egzaminu z historii sztuki, zwłaszcza przy samodzielnej nauce. Prowadzę też grupę motywacyjno-informacyjną dla maturzystów na Facebooku.

Chciałam Pani bardzo podziękować za naukę. Nie wierzyłam, że w kilka miesięcy uda mi się nauczyć i zdać maturę z przedmiotu, z którym nie miałam wcześniej styczności. Jednak dzięki Pani vademecum i warsztatom udało mi się zdać maturę z historii sztuki na 78% 🙂
Julia
Dziękuję za kurs i Vademecum! Teoretycznie uczyłam się tylko rok (w praktyce wychodziło raczej dorywczo i potem maraton przed matura 😂) i udało mi się uzyskać 72%! Mega mnie to cieszy, bo daje baaardzo duże szanse na architekturze!
Agnieszka
92% z historii sztuki przy trzech innych rozszerzeniach! Uważam to za ogromny sukces, który bez Pani pomocy, by się nie wydarzył. Pani blog, Vademecum i kurs były dla mnie gigantyczną pomocą, bo nie miałam historii sztuki w szkole ani możliwości chodzenia na korepetycje. Zdecydowałam się zdawać maturę z hiszu jakoś pod koniec listopada. Uczyłam się od początku sama, tzn. tylko z Pani materiałami. Najpierw trochę nieregularnie, ale od stycznia pocisnęłam i jak widać opłaciło się. Wciąż aż nie wierzę, że mam taki wynik. Bardzo dziękuję za wszystko, co Pani przygotowała dla maturzystów.
Oliwia

Znasz kogoś komu ten webinar może pomóc przygotować się do matury?

Wyślij mu/jej link do tej strony.

PS: Jeśli nie możesz być na żywo, a zapiszesz się na listę, po spotkaniu dostaniesz link do nagrania, które będzie dostępne do obejrzenia przez kilka dni.

Do zobaczenia na webinarze!

© 2022 Matura-z-historii-sztuki.pl