Zapis potwierdzony!

Cieszę się, że weźmiesz udział w webinarze. Widzimy się już niedługo.

Tymczasem obserwuj swoją skrzynkę mailową. Wpadnie tam specjalna wiadomość ode mnie a w dniu webinaru link do spotkania.

Do zobaczenia wE WTOREK 6.12 o godz. 19:30!

PS: Przekaż informację o webinarze innym uczniom i maturzystom. 🙂

Jeśli to Twoja pierwsza styczność z moją stroną, a być może również z maturą z historii sztuki, zachęcam Cię do przejrzenia wpisów na blogu. Poniżej znajdziesz dwa wpisy, od których warto zacząć!

7 korzyści z matury z historii sztuki

Początek roku szkolnego to moment, gdy wiele osób zaczyna zadawać sobie pytania o to, co zdawać na maturze. Być może również u ciebie pojawił się szalony pomysł „A może by tak historia sztuki?!”, ale nie do końca wiesz, do czego może ci się ta matura przydać. Poniżej przedstawiam kilka powodów, dla których zdecydowanie warto podjąć wyzwanie. I to nawet w

Czytaj więcej »
matura historia sztuki kanon wiadomosci

Ile trzeba wiedzieć o artystach i dziełach, żeby dobrze zdać maturę

Decyzja o zdawaniu matury z historii sztuki i zapoznanie się z programem do przerobienia to dopiero pierwszy krok w nauce tego przedmiotu. Po tym jak już zorientujesz się w ogólnych zasadach, zgromadzisz materiały i zaczniesz z nimi pracować natychmiast pojawi się wielkie pytanie: ile właściwie muszę wiedzieć o konkretnej budowli, rzeźbie czy obrazie lub ich twórcach, żeby poradzić sobie na

Czytaj więcej »

Zajrzyj też do zakładki UCZ SIĘ ZE MNĄ po więcej informacji odnośnie tego, jak mogę Ci pomóc w przygotowaniach do matury!

© 2022 Matura-z-historii-sztuki.pl