WEBINAR MATURALNY

Sztuka współczesna bez tajemnic

Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby zdać maturę!

26.04 (środa) godz. 19:00

Nie udało ci się jeszcze przerobić sztuki współczesnej lub jesteś w trakcie, ale gubisz się w licznych kierunkach i ich cechach?

Ten webinar jest dla ciebie! W czasie dwugodzinnego spotkania na żywo wyjaśnię ci, jak zrozumieć sztukę współczesną, i jak analizować ją na maturze z historii sztuki.

Czy naprawdę da się zrozumieć sztukę współczesną w 2 godziny? TAK!

Nie chodzi o to, by zostać ekspertem, ale by zdobyć narzędzia do skutecznego rozpoznawania oraz analizowania tendencji i kierunków.

Dzięki temu poradzisz sobie z zadaniami testowymi i z odwołaniem się do współczesności w wypracowaniu.

Dlaczego warto uczestniczyć w webinarze?

Dla kogo jest ten webinar?

Ten webinar będzie pomocy zarówno dla osób, które już orientują się w sztuce współczesnej, jak i dla kompletnych nowicjuszy.

Co otrzymasz w ramach webinaru?

Spotkanie na żywo i dostęp do nagrania

Webinar potrwa około dwóch godzin, ponieważ zależy mi na jak najdokładniejszym wytłumaczeniu zasad, którymi rządzi się sztuka współczesna i odpowiedzeniu na wszystkie pytania. Jeśli nie możesz być na żywo lub zechcesz wrócić do nagrania otrzymasz dwuletni dostęp do wszystkich materiałów.

Prezentacja z webinaru + lista kierunków oraz ich głównych cech i założeń

Wykupując miejsce na webinarze możesz liczyć na przejrzystą prezentację ze wszystkimi informacjami omówionymi na spotkaniu oraz na materiały dodatkowe w postaci pełnej listy zjawisk w sztuce współczesnej wraz z gotowymi cechami do podania. To taka „ściąga”, dzięki której w dniu egzaminu nie zabraknie ci pomysłu na to, co wpisać w zadaniu.

Dostęp do majowej sesji Q&A tylko dla kursantów

Co roku tuż przed maturą organizuję specjalną tajną sesję Q&A na żywo tylko dla osób, które wykupiły moje materiały do nauki. Na tej sesji odpowiadam na wszystkie pytania dotyczące matury (z dowolnego zakresu) i rozwiewam ostatnie wątpliwości, tak żebyś poszła/poszedł na egzamin spokojna/y. Uczestnicy webinaru mogą również wziąć udział w tej sesji Q&A.

WebiNar - SZTUKA WSPÓŁCZESNA BEZ TAJEMNIC

Webinar „Sztuka współczesna bez tajemnic” - matura

67 zł

Zapisz się na webinar i przestań obawiać się sztuki współczesnej na maturze.

Nazywam się Ewelina Chwiejda i jestem historyczką sztuki – z wykształcenia i z pasji.

Ukończyłam studia w Instytucie Historii Sztuki UW oraz doktorat na paryskiej EHESS.

Jestem dyplomowaną historyczką sztuki, doktorem nauk humanistycznych i specjalistką w zakresie sztuki współczesnej oraz kultury wizualnej. Licencjat ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim a tytuły magistra i doktora na paryskiej EHESS.

Od ponad 13 lat uczę historii sztuki i przygotowuję maturzystów.

Posiadam ponad trzynastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu maturzystów do egzaminu z historii sztuki i do Olimpiady Artystycznej (przeczytaj opinie poniżej). Uczenie historii sztuki innych to moja pasja!

Prowadzę stronę i grupę wspierającą maturzystów w nauce historii sztuki

Strona Matura-z-historii-sztuki.pl istnieje od ponad 10 lat. Regularnie zamieszczam na niej informacje i rady, jak skutecznie przygotować się do egzaminu z historii sztuki, zwłaszcza przy samodzielnej nauce.

Nikt tak nie tłumaczy historii sztuki, jak pani Ewelina. 😍 Bardzo podobały mi się warsztaty z analizy i webinary. Najbardziej pomocne były zajęcia ze współczesności, ponieważ w końcu zrozumiałam, o co chodzi z tymi wszystkimi kierunkami. Właściwe to nie tylko zrozumiałam, ale nawet niektóre z nich polubiłam, bo pani Ewelina mówiła o nich z takim entuzjazmem i ciekawie, że aż mnie to przekonało. 😆 Bardzo polecam wszystkie materiały a zwłaszcza zajęcia na żywo!
Ola
Zawsze interesowałam się sztuką, ale jeszcze rok temu nie sądziłam, że pochłonie mnie ona w takim stopniu. Gdy w ostatniej klasie liceum zdecydowałam się na zdawanie historii sztuki na maturze, miałam świadomość, że czeka mnie masa nauki. Niestety nie wiedziałam od czego zacząć oraz jakim sposobem się efektywnie uczyć. Na pomoc przyszła Pani Ewelina! Dzięki korepetycjom, wiedzę przyswajałam z łatwością, przyjemnością i pasją. Na każde zajęcia czekałam z niecierpliwością i zaciekawieniem z powodu jej nieszablonowego podejścia do przekazywania wiedzy. W skrócie, nie było nudno 🙂 Prezentacje były starannie dopracowane pod względem naukowym i estetycznym. Dzięki zajęciom udało mi się zdać maturę na 92% oraz zostać studentką pierwszego roku Instytutu Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim! 🙂
Julia

Znasz kogoś komu ten webinar może pomóc przygotować się do matury?

Wyślij mu/jej link do tej strony.

© 2023 Matura-z-historii-sztuki.pl