KOREPETYCJE

 

.

Chcesz zdawać maturę z historii sztuki i szukasz wykwalifikowanego nauczyciela z pasją?

Nigdy nie uczyłaś/eś się historii sztuki, a zależy Ci na dobrym opanowaniu tego przedmiotu do egzaminu?

A może po prostu chcesz rozwijać swoje zainteresowania, dowiedzieć się więcej na temat historii sztuki i/lub w końcu zrozumieć sztukę współczesną?

 

Jeśli na przynajmniej jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi „TAK”, mogę Ci pomóc!

.

korepetycje historia sztuki matura zajęcia nauka

.Oto, co oferuję w ramach zajęć: 

  • kompleksowy kurs historii sztuki od prehistorii do czasów współczesnych, z naciskiem na kanon dzieł zgodny z wymogami CKE i kontekst rozwoju sztuki
  • wprowadzenie w tajniki tzw. języka historii sztuki, czyli wyjaśnienie i nauka operowania terminami niezbędnymi do opisu dzieła sztuki, przedstawienia zjawiska artystycznego, etc.
  • objaśnienie technik artystycznych oraz nauka ich rozpoznawania
  • nauka pisania wypracowań i pomoc w przygotowaniu do egzaminu ustnego (w tym do Olimpiady Artystycznej)
  • przystępny język zajęć – nie chodzi o to, by „zakuć”, ale by zrozumieć!
  • autorskie materiały pomocnicze oraz testy
  • bieżące sprawdzanie zdobytej wiedzy oraz doskonalenie umiejętności
  • nauka konkretów a nie mało istotnych ogólników

.

.

Dodatkowo zapewniam zajęcia w 100% dostosowane do ucznia, jego rytmu nauki i potrzeb. Dużą wagę przykładam również do swobodnej atmosfery zajęć, ponieważ wiem jak duży wpływ ma ona na postępy w nauce. Z mojego ponad 12-letniego doświadczenie jako korepetytorka historii sztuki mogę zapewnić Cię nie tylko o zadowoleniu moich uczniów z przyjętego systemu nauki, ale także o ich bardzo dobrych wynikach na maturze – moi uczniowie z roku szkolnego 2020/21 uzyskali wyniki w przedziale: 95% – 82%.

.

.

Obecnie oferuję zajęcia wyłącznie w formie online, za to z gotowym, obszernym materiałem dydaktycznym (w tym stanowiący podstawę materiał obrazowy). Jest to forma zajęć przetestowana przeze mnie już wcześniej i równie efektywna, co lekcje fizyczne. Maximum komfortu nauki bez tracenia czasu na dojazdy, wystarczy mieć zainstalowanego Skype’a lub Zooma.

.

Liczba godzin lekcyjnych w tygodniu zależy od poziomu zaawansowania ucznia i czasu jaki pozostał do matury. Ustalamy to przed rozpoczęciem nauki z możliwością modyfikacji w miarę postępów. Jeśli jednak dopiero zaczynasz poznawanie tego przedmiotu potrzebne będzie 1,5 – 2 godz. tygodniowo, aby wyrobić się z przerobieniem całego programu.

Pomoc poza zajęciami (m. in. sprawdzanie zadanych analiz pisemnych i wypracowań) jest wliczona w cenę lekcji.

Ponadto uczeń uczęszczający na korepetycje otrzymuje VADEMECUM za darmo i inne materiały dodatkowe, w ramach zajęć.

.

korepetycje historia sztuki matura zajęcia nauka

Jeżeli taka forma nauki historii sztuki Cię interesuje i chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat zajęć skontaktuj się ze mną pod adresem: matura.z.historii.sztuki@gmail.com lub za pomocą formularza kontaktowego.

.

Napisz, aby poznać więcej szczegółów!

.

.