test matura historia sztuki

Test kompetencji z historii sztuki 2

Do matury pozostały niecałe trzy miesiące! To znak, że należy zintensyfikować przygotowania dla tych, którzy do tej pory się ociągali lub mają dużo do nadrobienia np. z uwagi na to, że przygotowują się zupełnie sami. Z kolei maturzyści najbardziej zmotywowani i systematyczni w nauce nie powinni spoczywać na laurach i dalej regularnie utrwalać materiał na wszelkie możliwe sposoby.
 .
Dlatego też, w ramach powtórki-sprawdzenia, proponuję Wam kolejny test kompetencji z historii sztuki. Mam nadzieję, że przede wszystkim zwróci on Waszą uwagę na kwestie, które być może do tej pory wydawały Wam się drugorzędne i pomoże zidentyfikować obszary, w których jesteście najsłabsi. Dla jednych może być to definiowanie pojęć (jedna z najważniejszych umiejętności maturzysty i ewentualnego przyszłego historyka sztuki!), dla innych kojarzenie dat i konkretnych wydarzeń historycznych z dziełami sztuki. Sprawdźcie sami, na które elementy trzeba położyć szczególny nacisk na ostatnim etapie przygotowań do matury.
 .
Po zakończeniu testu nie zapomnijcie kliknąć “Review All Answers” aby zapoznać się ze szczegółowym wyjaśnieniem każdego pytania i utrwalić wiadomości.
 .
Nawet jeśli zdarzy się, że według Waszego uznania, wyniki okażą się rozczarowujące, potraktujcie ten test jako motywator i nie zapominajcie, że jeszcze jest czas aby wyszlifować umiejętności sprawiające najwięcej problemów. 
 .

Więcej testów maturalnych mojego autorstwa znajdziecie oczywiście w Vademecum.
.
HISTORIA SZTUKI MATURA VADEMECUM KOMPENDIUM REPETYTORIUM TESTY
.
.